Знайти більше можливостей для пошуку роботи

Пошук роботи — це не звичайна справа. Знайти нову роботу — найважливіша річ на певному етапі життя людини.

Багато людей шукають роботу протягом тижнів і навіть місяців. Тож не дивно, що можна втратити інформацію і навіть впасти в розгубленість.

Безробітним людям важливо пам’ятати, що пошук роботи слід розглядати як роботу на повний робочий день. Пошук роботи — це також робота. Вісім годин роботи в день п’ять днів на тиждень дає багато інформації, багато документів і великий потенціал для плутанини. Якщо ви зараз маєте місце роботи і тільки шукаєте альтернативу, то у вас також може виникнути плутанина. Наприклад, коли ви відправляєте резюме на вакансію, але не отримуєте відповіді, така вакансія може з’явиться пізніше. Якщо ви не фіксуєте відправку ваших резюме, то ви можете витратити час на повторну відправку резюме на ту ж посаду.

Навіть без неминучих затримок і можливостей дублювання під час пошуку роботи, відстеження ваших дій абсолютно необхідно. Тому потрібно стежити за вашою активністю з пошуку роботи відповідним чином.

Крім того, важливо фіксувати свою діяльність з пошуку роботи, тому що це дозволить вам виміряти свою ефективність. Коли ви використовуєте різні методи пошуку роботи, такі як мережева взаємодія, відповіді на газетні оголошення, участь в ярмарках вакансій та інші, то ви зможете оцінити, наскільки ефективний кожен метод. Зрозуміло, що ваша мета повинна полягати в тому, щоб максимально використовувати час і енергію для тих видів діяльності, які, швидше за все, будуть успішними.

Отже, як ви збираєтеся записувати всю цю важливу інформацію і відслідковувати свою роботу? Хоча ви можете, звичайно, вести рукописні записи про свою діяльність з пошуку роботи, краще покладатися на комп’ютерні записи. Інша перевага використання програмного забезпечення для запису завдань або електронних таблиць Excel полягає в тому, що дані можуть бути швидко відсортовані, наприклад, за назвою компанії або датою наступних дій.

Одна з найпростіших готових систем для відстеження пошуку роботи — це шаблон журналу пошуку роботи Microsoft Excel. Ви можете змінити його на свій розсуд.

Який би метод ви не обрали для відстеження своїх дій під час пошуку роботи, почніть записувати всі деталі з самого початку. Це не займе багато часу, але стане дуже корисним в майбутньому.

Recent Posts