Зарубіжні підприємства шукають українців

Українці активно приїжджають до Європи на роботу . Компанії мають потребу в нових людях, а на ринках Європи складно знайти робочу силу, адже рівень безробіття тут мінімальний. Тому роботодавці залучають іноземців на всілякі вакансії.

Якщо європейська економіка буде продовжувати зростати, то набір іноземних робітників ставатиме все важливішою складовою економічного розвитку.

Європейські компанії скаржаться, що не можуть знайти підходящих кандидатів на свої вакансії. Проблема не тільки з відсутністю програмістів та інженерів, а й з недоліком працівників на виробництві та складах, в сфері корпоративних послуг, охорони здоров’я та інших галузях. Рішенням є залучення іноземців.

В Україні існує безліч адміністративних бар’єрів, тому процес працевлаштування українців досить копіткий і складний. Проте, в Європі багато робітників з України.

Великим і малим підприємствам потрібні іноземці

Проблеми із закриттям потреб робочої сили — це завдання не тільки великих компаній з великою кількістю співробітників. Багато середніх і дрібних підприємств зацікавлені в працівниках з України.

Та ж оплата і умови роботи

Згідно із законом іноземці повинні мати «зіставні» умови з європейськими громадянами на аналогічній посаді. Тому працевлаштування іноземних працівників залишається витратним для роботодавця. Зарплата і умови роботи українців в Європі можна порівняти з умовами роботи штатних співробітників.

Залучення іноземців на роботу під час економічного зростання обов’язково окупиться. Звичайно, відомі випадки незаконної практики деяких компаній, які займаються працевлаштуванням людей без дозволу на роботу. Але, на щастя, з такими роботодавцями в Європі швидко і ефективно борються.

Recent Posts