Скласти резюме

Перевірте ваше резюме на відсутність помилок.

Не пишіть слово «Резюме» у верхній частині документа. В цьому немає необхідності. Зрозуміло, що це резюме. Заголовок документа робить його перегляд складніше.

Особисті дані, які ви вказуєте в своєму резюме, повинні бути зведені до мінімуму. Ця інформація повинна включати ваше ім’я і контактні дані (поштова адреса, номер телефону та адресу електронної пошти). Ви також можете включити деяку особисту інформацію, яка запитується в вакансії. Однак немає необхідності включати інформацію, таку як кількість дітей, і т.д.

Підтримуйте інформацію в резюме актуальною і корисною. Пам’ятайте, що перша половина сторінки повинна використовуватися для надання найважливішої інформації, яка допоможе вам отримати запрошення на співбесіду.

Приділяйте достатньо уваги елементам дизайну. Резюме, яке виглядає добре, має більше шансів привернути увагу роботодавця. Тому ми рекомендуємо приділяти стільки уваги дизайну, скільки і змістом. Знайдіть в Інтернеті деякі зразки резюме і використовуйте деякі з них для натхнення.

Чи не складайте дуже довгі резюме. 5 сторінок — це занадто багато. Ми рекомендуємо дотримуватися 1-3 сторінок, якщо ви не є дуже великим керівником.

Чи не потрібно описувати занадто докладно попередній досвід роботи. Важливо пам’ятати, що у роботодавця буде багато кандидатів, які займали аналогічні посади, такі як ваша. Всі ці люди будуть мати схожі обов’язки і, отже, як роботодавець виділить вас серед інших? Вам необхідно надати інформацію про те, наскільки добре ви виконували свої обов’язки, або ваші досягнення. Ми рекомендуємо написати 70% про ваших результатах і досягненнях, а 30% — про ваших посадових обов’язках.

Не рекомендується використовувати один і той же резюме для всіх вакансій, на які ви відгукується. Щоб збільшити шанси на успіх, ваше резюме повинно бути налаштоване для тієї вакансії, на яку ви відгукується. Якщо інформація в вашому резюме максимально відповідає вакансії, то це допоможе переконати роботодавця в тому, що ви кращий кандидат для роботи.

Багато роботодавців спеціально подають запит на інформацію про зарплату. Наша точка зору полягає в тому, що вказівка ​​зарплати дозволяє відхилити вас, але не вибрати вас. Якщо ви не вказуєте зарплату, то ви є конкурентним кандидатом і вас будуть запрошувати на співбесіди. Заробітна плата часто використовується для швидкого відсікання кандидатів. Крім того, зарплата в компанії може бути набагато вище, ніж ви вкажете в резюме. Одним з рішень цього питання є надання широкого діапазону бажаного рівня зарплати.

Recent Posts